Czym jest program TelSat?

Dalsze informacje o TelSat

Bardzo trudno jest nam wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telewizora. Z chęcią spędzamy przed nim czas, relaksując się po naprawdę trudnym dniu w pracy. Trzeba jednak wiedzieć, że programy telewizyjne będzie można oglądać tylko wtedy, kiedy zostaniemy podłączeni do właściwej instalacji lub zainwestujemy w stosowną antenę. W wypadku osób, które mieszkają w domach z płyty bardzo dobrze sprawdzają się mające charakter zbiorowy instalacje antenowe, które zaprojektować można z pomocą odpowiedniego oprogramowania.

TelSat, czyli w jaki sposób zaprojektować doskonałą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest właściwa antena. Właściwe opracowanie sieci antenowej jest bez wątpienia kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał może być za słaby lub może nie być odbierany wcale. A wtedy nie ma co łudzić się, że uda nam się zobaczyć cokolwiek na ekranie telewizora. Autorski program zaprojektowany do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja rozpoznawanej i docenianej firmy Telmor. To niezwykle prosta aplikacja, z której użyciem bez żadnych problemów poradzi sobie każdy. Jednocześnie jest to w pełni specjalistyczne narzędzie, które pozwala na dobór odpowiednich urządzeń do planowanej instalacji. Dzięki programowi można w krótkim czasie przygotować potrzebne połączenia, a także potwierdzić czy działają one tak, jak powinny. Program TelSat pozwala też na dokonanie wyceny materiałowej instalacji, której projekt się przygotowuje. Dzięki temu można wstępnie obliczyć koszt, który będzie związany z późniejszym jej wykonaniem.

TelSat – czy to na pewno porządne rozwiązanie?

Bez wątpienia program TelSat jest świetnym rozwiązaniem. Z jego pomocą proces projektowania instalacji może zostać skrócony do wymaganego minimum. Do tego projekt nie ma błędów, co sprawia, że niemalże natychmiast można zacząć go realizować, będąc pewnym, że rozprowadzona instalacja będzie działać poprawnie. To rozwiązanie, po które bez najmniejszych wątpliwości można sięgnąć.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]