Instalacje teletechniczne w kompleksach budynków

Na https://www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT odszukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to rozbudowana infrastruktura obejmująca mnóstwo rozmaitych urządzeń – od podstawowych po bardzo skomplikowane. W naszym kraju istnieją specjalistyczne przedsiębiorstwa, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi oferują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – pasmowe wzmacniacze wielokanałowe i zasilacze

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny digit, zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, rozgałęźniki sat, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można też wzmacniacze szerokopasmowe, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Urządzenia tego typu zakładane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i wieżowcach. Firmy funkcjonujące na rynku zajmują się z kolei przede wszystkim projektowaniem sieci i produkowaniem poszczególnych modułów. Sieci teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach i specjalistycznym montażu – dlatego zalecana jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – Rozporządzenie Ministra Transportu

Konieczne jest też, by sieci kablowe były zgodne z polskim prawem. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych firm, które dostarczą odpowiednie narzędzia oraz dobiorą wysokiej jakości urządzenia dobrane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują także konserwacji, dlatego niezwykle ważna jest opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani przeważnie inwestorzy budowlani.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]