Przesyłanie dźwięku i obrazu – stacja czołowa Anttron

Szukasz produktów ANTTRON? Odwiedź ten adres

Stacja czołowa Anttron to moduł, który umożliwia transmitowanie sygnału tzw. kablówki. To centralny element, który skupia rozmaite komponenty służące do poprawnej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie urządzenia tworzą razem kompleksowy system antenowy. Sprawdźmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i w jakich miejscach najczęściej jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – w apartamentowcach i hostelach

Stacja czołowa Anttron to urządzenie używane w mechanizmach zbiorowego odbioru sygnału – m.in. w hotelach, hostelach, szpitalach a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transportuje ona połączenie do poszczególnych odbiorników. Jednym z zasadniczych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest specjalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV. Jej konfiguracja odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. Do szafki wchodzą różne moduły – takie jak DTV RR4 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – całościowy system antenowy

Poszczególne komponenty dedykowane są do odbierania sygnałów różnego pochodzenia, na przykład satelitarnych i MPEG2. Standard analogowy jest gorszy niż cyfrowy – pojawiają się awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa generuje większe wydatki. Dużo części wchodzących w skład stacji czołowej posiada również odrębne porty USB, które umożliwiają dodanie dowolnej zawartości. Komponenty można ze sobą mieszać, uzyskując całościowy system antenowy.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]