Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Jeśli chcesz zamówić silniki szczotkowe, skieruj się tutaj.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory oraz przekładnie od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]