Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

Zamów tabliczki na drzwi

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo przeróżnych pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – gdzie znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie budynku daje wysoką przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o sklepie, przedszkolu, urzędzie czy biurze – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie sali, która na dany moment jest naszym celem. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, banków i urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, opis na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz tego znaku jest zatem bardzo przejrzysty. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]