Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Pokaźna porcja wiedzy o digital paintingu. Zobacz koniecznie!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]