Biżuteria z koralem

kup biżuterię z koralem na stronie www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, czyli amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wiele osób wierzy, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini miłości, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Kamień korala spotykany jest odcieniach: białym, czerwonym oraz niebieskim.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i stabilne życie rodzinne.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]