Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Kolczyki bigle. Uzyskaj więcej informacji

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale też walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo z pewnością nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Z tego względu wybierając kolczyki warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ okaże się trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład kupić kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne oraz doskonale się prezentują.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o lekko kwadratowej twarzy – bywają wysokie, więc dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy przy tym nadmienić, iż panie o trochę innej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz fantazji złotnika. Największą popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto kupić? To sprawa własnych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się minerał syntetyczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]