Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Więcej o kolczykach ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich produkcji kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie istotna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem będą na pewno srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem lub kryształem. Najlepiej pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny projekt.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych kreacji. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie tak dobrze, co prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]