Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Doskonałym prezentem dla wytwornej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne cechy wizualne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich kształt wspaniale imituje naturalne brylanty, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Na rynku dostaniemy również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich domieszek można uzyskać następujące zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne dodatki są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, jak również zawieszek. Gdzie dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Klientki często zamawiają proste kolczyki, ale także te bogato dekorowane.