Kolczyki z cyrkoniami

link

Dawnymi czasy wierzono w magiczną moc biżuterii, która pełniła rolę amuletów. Obecnie stanowi ona głównie element zdobniczy. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, nosimy jeby podkreślić charakter naszego stroju. Dla niektórych biżuteria może mieć jednak wartość symboliczno-sentymentalną. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z charakterem swojej właścicielki. Biżuteria współtworzy nasz własny styl. W związku kolczyki z cyrkonii są świetnym wyborem, gdyż są mają elegancki wygląd, a przy tym pasują do każdego stroju.

Rodzaje zapięć do kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Typ zapięcia jest oprócz kształtu oraz koloru wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – jest jest to swego rodzaju połączenie zapięcia na sztyft i klasycznego. Bardzo istotnym elementem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie utrudniał np. snu.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]