Kolczyki z koralem

kup kolczyki z koralem na www.bizutik.pl

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje dostatek i władzę. Dawniej, korale zawieszane nad kołyskami niemowląt w celu ochrony przed pokusami. Używane były do leczenia chorób gardła, a także do przyspieszenia gojenia ran. Według niektórych, koral zmniejsza stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga również przy zdobywaniu zdolności negocjacyjnych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali pasują niemal do wszystkiego i nie są ani przesadnie strojne, ani nadmiernie skromne. Taki typ biżuterii można nosić na co dzień, do zwykłych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do ludowych stylizacji.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]