Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

biżuteria z cyrkoniami, pierścionki z cyrkoniami, cyrkonie

Cyrkonia jest wymieniana wśród najczęściej używanych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda oraz jest naprawdę solidna, a przy tym mniej kosztowna od autentycznych kamieni. Jak nietrudno stwierdzić, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem lub wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych ozdobach – czyli naszyjnikach czy przypinkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je kupić? W jakich miejscach najlepiej nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego wykonane?

Cyrkonie świetnie łączą się z najróżniejszymi metalami, ale najlepiej wyglądają w biżuterii zrobionej ze srebra. Cechy cyrkonii sprawiają, iż uwydatniają one wygląd tego metalu i umożliwiają wykonanie ozdoby, która przy ekskluzywnym wyglądzie okaże się stosunkowo tania – dlatego przez osoby z mniejszym budżetem są chętnie wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Ze względu na ich niskie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich ewentualna strata nie będzie tak dotkliwa.

Gdzie znajdziesz pierścionki z cyrkoniami?

W sklepach dostępnych jest wiele wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego modelu warto więc dowiedzieć się, co proponują nam poszczególne sklepy i już wtedy kupić ten, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Sprawę uprościmy wybierając kupno online – ustrzeżemy się tak niepotrzebnych spacerów po mieście.