Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Szukasz srebrnej biżuterii? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jest z nami od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu nowych projektów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swego rodzaju ozdobą ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, że jej używanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją zarysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]