Srebrne kolczyki idealne na prezent

kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki elementów. Są idealne na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym tkwi tajemnica, że są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Powinno się przecierać je codziennie miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast starych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki niezwykle naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy online to niebywała wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.