Wisiorki dla dzieci

W tym miejscu zamówisz biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, aby nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabawy, warto czasem sprawić pociechom ich własne świecidełka. Idealnym pomysłem na drobny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru akcesoriów dla dzieci powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie . Kolejną kwestią jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do uszu. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznureczki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.