Wisiorki ze srebra

wisiorki ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, rąbu etc), albo też imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór jest również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]