Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Więcej o bransoletkach z koralikami na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które pasują na wszystkie spotkania. Mamy możliwość samodzielnie je zrobić w zaciszu domowym lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą niepowtarzalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najłatwiejszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu szydełka, igły i nici możemy skomponować unikatową biżuterię.Jak własnoręcznie zrobić bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Internecie oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Metodę Peyote używamy, kiedy pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju ozdoby potrzebujemy: koralików, nitki lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób należy do bardziej pracochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przenikanie barw.
Dzisiaj popularne są komputerowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii jest o wiele szybsze i prostsze.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć bardzo dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]