Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Skorzystaj z sugestii jubilera Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można znaleźć nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najlepiej kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego pierścionka, broszki bądź naszyjnika łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy nabyć pierścionek albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do stosownego wymiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady złotnika. Zaprezentuje on współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na sygnet lub wisiorek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]