Pierwsze lekcje samodzielności – warsztaty kulinarne dla dzieci

Tu znajdziesz bezkonkurencyjną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci

Dzieci uwielbiają pomagać w gotowaniu – przynosić i wybierać składniki czy dekorować ciastka. Chciałabyś wykorzystać fascynację Twojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci uczą się samodzielności i rozwijają swoją kreatywność i co najistotniejsze – zyskują pożyteczne umiejętności. A po prostu doskonale się bawią. Łączenie ulubionych smaków, ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów i dobieranie oraz mieszanie składników – to wszystko sprawia, że dzieci z entuzjazmem gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach partycypują również rodzice, toteż jest to znakomita okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem posmakować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty trwają 3 godziny i organizowane są w Krakowie. W czasie kursu dzieci przyrządzają danie główne oraz deser. Mali uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przygotować pyszny makaron na słono lub słodko, ewentualnie podjąć próbę upieczenia udekorowanej świeżymi składnikami, pachnącej pizzy. W czasie kursu grupa przygotowuje również przepyszny deser – mus z polewą i kruchym ciastem. Nauka powiązana z zabawą to wspaniała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ulubionych potraw daje pociechom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z pasją oddawało się pieczeniu idealnej pizzy bądź ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]