Do czego służy Business View

business view małopolska »

Business View to innowacyjna technologia prezentowania wnętrza rozmaitych budynków użyteczności publicznej, np. restauracji, która jest możliwa przy udziale serwisu Google. Wykorzystuje koncepcję tzw. wirtualnej wycieczki oraz wielu zdjęć panoramicznych. Sprawdźmy więc, do czego jest przydatna taka prezentacja.

Business View – wirtualna przechadzka

Dzięki koncepcji Google Business View możemy sprawdzić jak wygląda dana firma w środku. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z poziomu standardowej przeglądarki Google – wstukując nazwę firmy (co sprawi, że wizualizacja będzie widoczna po prawej stronie wyników przeglądania), a także przez usługę mapy Google. Jest to genialna metoda na wypromowanie firmy, stanowiąca uzupełnienie działań marketingowych w internecie – odbiorcy codziennie szukają informacji o punktach usługowych: kinach, restauracjach, fitness klubach i klinikach medycyny estetycznej.

Jak można uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie usługi Business View może dać wymierne profity nie tylko firmom zlokalizowanym w wielkich ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Łódź. Pamiętajmy bowiem, że ten model promocji zapewnia też zwiększony ruch na firmowej witrynie internetowej, z tego powodu warto to przekuć w sukces. Musimy tylko poszukać wyspecjalizowanego fotografa, który zrobi komplet fotografii całego obiektu, spełniających warunki Google.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]