Filmy korporacyjne – jakie mogą przynieść korzyści dla biznesu?

Filmy korporacyjne to najnowszy sposób promocji przedsiębiorstw, ich produktów lub usług. Za pomocą trwającego kilka minut klipu złożonego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w firmie, zaprezentować jej historię, motto przewodnie, sukcesy oraz misję. W klipie warto także pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, bez względu na to, czy jest to instytucja publiczna, polski oddział międzynarodowej korporacji, duża organizacja, zakład produkcyjny czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoje przedsiębiorstwo

Wideo marketing jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, że materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje emocje niż tradycyjne formy reklamy, z tej przyczyny coraz więcej osób działających w obszarze marketingu używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można opublikować w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook czy Instagram), a także na stronie internetowej firmy. Film błyskawicznie trafi do potencjalnych odbiorców, a dynamiczny montaż i interesujący scenariusz klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne przygotowanie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – niezbędny jest specjalistyczny sprzęt (oświetlenie, oprogramowanie do montażu, kamery), jak również dobry koncept i scenariusz, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do firmy, zawodowo zajmującej się produkcją klipów. Doświadczona ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, napisów czy muzyki), a nowoczesny sprzęt pozwoli zapisać materiał w najwyższej rozdzielczości.