Google Partner – program dla agencji reklamowych

Pod tym adresem uzyskasz więcej informacji o ofercie Google Partnera

Google AdWords jest jedną z najskuteczniejszych metod pozwalających na promocję w internecie. Opiera się na wyświetleniu użytkownikom linków sponsorowanych o zawartości dostosowanej do konkretnego wyszukiwania i może podnieść sprzedaż nawet o kilkadziesiąt procent, o ile strategia AdWords zostanie właściwie zorganizowana. Wbrew temu, co sądzi wielu z nas, opracowanie wydajnej strategii AdWords to zadanie dla doświadczonych profesjonalistów i bez właściwych kwalifikacji jest niemal niemożliwe. Dobrze zatem zlecić to sprawdzonej agencji SEO. Jak ją znaleźć? Nie będzie to problemem – wystarczy tylko dowiedzieć się, czy dana firma posiada certyfikat Google Partner.

Na czym opiera się system Google Partner?

Google Partner to system, który internetowy koncern przygotował, by zagwarantować kontrahentom korzystającym z AdWords profesjonalną pomoc. Polega on na udzielaniu agencjom SEO odpowiednich porad, dzięki którym mogą one stworzyć bardziej efektywne kampanie dla swoich klientów. Żeby firma zdobyła certyfikat Google Partner, jej pracownicy powinni posiadać certyfikaty Google AdWords, a ona sama powinna udowodnić sprawność w zarządzaniu budżetami strategii. Google nadaje certyfikat Google Partner firmie SEO jedynie po skrupulatnym jej sprawdzeniu. Co więc znaczy on dla klientów?

Google Partner – czemu jest to istotne?

Certyfikat Google Partner mówi o tym, że specjaliści z danej firmy mają umiejętności, które umożliwiają dobór najlepszych metod w trakcie prowadzenia kampanii. Dzięki Google Partner otrzymujemy również pewność, iż firma, z którą nawiążemy współpracę, ma dostęp do wszelkich nowinek wprowadzanych przez internetowy koncern, a jej pracownicy biorą udział w kluczowych kursach organizowanych przez Google, a także mogą korzystać z jego wsparcia technicznego.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]