Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni. Rzetelną pomoc fachowców w tej dziedzinie otrzymasz na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych i firm. Najczęściej widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej marki? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Czym są zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii daje odczucie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie budynku, lokalu bądź nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od tradycyjnych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na wyróżnianie Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń biura, lokalu gastronomicznego czy hostelu. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej fascynująca i pomaga gruntownie poznać oglądane miejscem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy lub zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do opracowania zdjęć 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie jest możliwe do opracowania samodzielnie, niemniej jednak do celów marketingowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania wysokiej jakości fotografii, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]