Skuteczna reklama na dużym obszarze – kolportaż ulotek

Chcesz zaprezentować ofertę potencjalnym klientom oraz zareklamować swoje usługi? Postaw na kolportaż ulotek. Dowiedz się, jakie istnieją rodzaje ulotek i w jaki sposób zamówić materiały?

Kolportaż ulotek – skuteczna forma reklamy zewnętrznej

W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod reklamy pomagające firmom przebić się ze swoją ofertą do ewentualnych klientów. Ulotki to doskonały sposób na promocję własnego biznesu, nie są drogie i docierają do szerokiego grona osób. Ulotki zostawiane w skrzynkach pocztowych popularyzują szkoły wyższe, proponują oferty kredytów, wykorzystują je także pizzerie oraz firmy zajmujące się drobnymi naprawami. Akcydensy sprawdzają się zwłaszcza w przypadku firm o szerokim kręgu klientów. Znakomitej jakości papier, metoda druku, odpowiednie nasycenie kolorów oraz przyciągająca wzrok grafika sprawiają, że ulotki znakomicie spełniają swoją rolę. Żeby jednak ta technika promocji była owocna, trzeba skrupulatnie przemyśleć jej projekt.

Kolportaż ulotek – ulotki zwykłe i zginane na pół

Gdzie zamówić druki akcydensowe? Najlepiej zdać się na polecane firmy, które mają specjalistyczne urządzenia. Podmioty dostarczające druki reklamowe nierzadko oferują też kompleksowe usługi. Zrobią plan ulotki, zajmą się drukiem. Dzięki temu akcydens osiągnie sukces. Cennik ulotek zależy od wielu czynników – nakładu, wymiarów, rodzaju druku, gramatury papieru. Wyróżniamy ulotki nieskładane, zginane na dwie części, zrobione z papieru błyszczącego o gramaturze 150, 170 lub 300, produkowane techniką laserową bądź offsetową. Ogromnym udogodnieniem jest także możliwość składania zamówień przez formularz na stronie www. Wtedy nie ważne czy Twoja firma jest zlokalizowana w Katowicach, Lublinie, czy Poznaniu – możesz liczyć na szybkie dostarczenie ulotek.