Street View w Mapach Google – czy warto go zamówić?

Wirtualny spacer. Kompleksową pomoc specjalisty w tej dziedzinie uzyskasz na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery Google to ciesząca się ogromną popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez problemu w kilka sekund przenosimy się tak m.in. na ulice Berlina czy do dalekiego Maui na Hawajach, żeby podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakamarki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszym biurze czy hotelu oraz prezentować je zainteresowanym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei prezentuje się ogromnie efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym w ogóle są wirtualne spacery Google? Czemu warto ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — Google Street View

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać miejsca z całego świata. Polega on na tym, że Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a następnie scala je i umieszcza w Google Maps. Z ich pomocą, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę, a także możemy samemu decydować, w którym kierunku chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne obejrzenie tego miejsca, zupełnie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Możemy też zwiedzać okolicę i docierać do następnych miejsc — cały czas patrząc we wszystkie kierunki i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Spacer 360 stopni po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru po naszej nieruchomości, hotelu czy firmie. W odróżnieniu do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce robi zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to ok. kilkuset złotych (jest to zależne najczęściej od rozmiarów nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok tradycyjnych fotografii i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest trudne, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna opłat za jego wykonanie, a sam spacer możemy także wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Dlaczego opłaca się zamówić wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Bez wątpienia opłaca się wykonać taki spacer w naszej firmie w celach marketingowych. Internauci, oglądając naszą restaurację, mieszkanie do wynajęcia czy hostel zdobędą mnóstwo ważnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które wcześniej przekonają się zdalnie o warunkach panujących w danej firmie, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu witryny i promowaniu naszego biznesu w Google Maps. Wirtualne spacery VR można włączyć na wszelkich urządzeniach, również tych przenośnych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]