Wirtualny spacer czyli promocja firmy w Mapach Google

Chcesz sprawdzić, kto przygotowuje wirtualny spacer w Google Moja Firma? Koniecznie zajrzyj tutaj

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych usług, przedsiębiorstw lub marek. Jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF dodanie estetycznych zdjęć, adresu www naszej strony internetowej, wszelkich aktualnych danych oraz stosownej prezentacji firmy. Istnieje także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, gdyż nadal niewiele podmiotów ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub nieruchomość. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niedużo firm postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]