Piękne krajobrazy i wody lecznicze. Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej cenionych przez krajowych gości miejsc. Nie może to jednak dziwić – miejscowość słynie z pomagającego w kuracji powietrza oraz niesamowitych widoków. Poza tym dysponuje dużą bazą noclegową, a szeroka oferta rozrywkowa powoduje, że przyjeżdżają tu nie tylko goście zamierzający podreperować swoje ciała. Jak zatem zaplanować urlop w Krynicy? Jak może wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy – pożegnaj złe samopoczucie

Najważniejszą zaletą Krynicy Zdrój okazują się bez wątpliwości źródła wód mineralnych, które eksploatowane są tutaj od prawie 200 lat. To one spowodowały, iż Krynica Zdrój stała się cenionym w całym kraju miejscem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem świetną opcją dla ludzi, którzy walczą z chorobami systemu trawiennego i moczowego, a także z problemami z krążeniem. W mieście istnieje niemal dziesięć źródeł wody, z których każdy posiada nieco odmienne cechy.

Jak rozłożyć wypoczynek w Krynicy?

Najważniejszą atrakcją Krynicy są bez wątpliwości zdroje, a niektóre z nich powstały aż w dziewiętnastym wieku. Trzeba zobaczyć tu również piękne domy z przełomu XIX i XX stulecia. Krynica szczyci się również wyciągiem na Górę Parkową, z której dostrzec można niezwykła panorama miasta. Wypoczynek w Krynicy może być interesujący też dla miłośników rozrywki – w mieście odbywają się najróżniejsze eventy, z Festiwalem Gitary oraz opery na czele.

Dane:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]