Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy górskie - sprawdź aktualną ofertę.

Lubisz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym rzetelnie opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Organizujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o sporej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników znających charakter górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Dolomity.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]