Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania, jak i rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również ustrzec ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem spółki, stosowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.