Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Zajrzyj na flobo.io, aby otrzymać informacje o automatycznym księgowaniem przelewów.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, dlatego znakomicie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]