Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Jeśli szukasz blachy trapezowa, zobacz tu.

Blachy trapezowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – niedroga a jednocześnie wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych względów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie także bez zarzutu prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08