Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Sprawdź, gdzie zamówić spodnie bryczesy

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy uszyte z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje też łydki i uda, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]