Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Zamów środki czystości na verdeavis.pl

Aby zachować czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia gospodarcza – eliminacja zabrudzeń każdego rodzaju

Asortyment chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, graffiti, kamienia kotłowego czy też tłustych osadów.

Chemia gospodarcza – konserwacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na konserwację oraz zabezpieczenie powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na szkodliwe działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]