Czapraki – ochrona dla skóry konia

Jeśli potrzebujesz czapraków dla koni, powinieneś odwiedzić ten adres

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają zwierzęciu komfort, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]