Części do Renault- gdzie je kupić?

Dowiedz się, gdzie zamówić części do Renault

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]