Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe

Zobacz, gdzie zamówić kątowniki aluminiowe

Specjalistyczne kątowniki wykonane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym charakteryzują się kątowniki aluminiowe? W jakich branżach są wykorzystywane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała konstrukcja

Kątowniki aluminiowe to podzespoły konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Cechują się odpowiednią długością oraz stałym przekrojem poprzecznym. Są w stanie wytrzymać nawet bardzo trudne warunki i nie rdzewieją, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. W grupie kształtowników wyróżniamy też inne rodzaje komponentów – m.in. teowniki i zetowniki. Kątowniki można nabyć nie tylko w tradycyjnych sklepach, ale również online. W sklepach internetowych sprzedawane są produkty o różnej wielkości, np. 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia idealne dopasowanie do rozmaitych potrzeb klientów. Produkty oferowane online można przyciąć do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – w branży budowlanej i przemysłowej

Kątowniki aluminiowe znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, między innymi w branży wyposażenia wnętrz, produkcyjnej czy wystawienniczej. Wykorzystuje się je do konstruowania statywów, regałów, rolet itd. O tak szerokim zastosowaniu przesądza przede wszystkim surowiec, z którego są zrobione. Aluminium jest bowiem nie tylko niezwykle wytrzymałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, z którego można uzyskać surowce wtórne oraz swobodnie modelować poprzez wyginanie.

Dane:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]