Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Potrzebujesz drukarki 3D? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i maszyny. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nawet o 90%. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną budową i prostą obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można uzyskać tożsame prototypy, co jest niezmiernie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest precyzyjny oraz solidny, a w czasie procesu wydruku nie pojawiają się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]