Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Więcej o akcesoriach do alkoholu na http://bit.ly/2S78Xae

Samodzielny wyrób alkoholi, kiedyś niezwykle popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki wyprodukowane samodzielnie są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również skłonność do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań oraz zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera piwo, nalewki, wino bądź cydr, acz nie brakuje także amatorów domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych balonów, pojemników, korków czy rurek. Ponadto, do każdego typu alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, a dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz koniecznych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z alkoholem powinno się stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Dużo lepiej będą się natomiast prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez obaw podarować najbliższym jako prezent. Szczególny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]