Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Kup etykiety na bimber na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na ślub, osiemnastkę czy urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec przyjęcia. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Pana i Pani Młodej bądź wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych barwach i wzorach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Udekoruj swoje alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeśli wytwarzasz swoje nalewki, wina czy soki, a następnie wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej flaszki. Dodatkowo butelki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]