Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Zamów kontenery stalowe na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na odpady mają istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]