Nowoczesne maski przeciwpyłowe

Zanieczyszczenie powietrza to duże zagrożenie, które powoduje liczne problemy zdrowotne wśród mieszkańców dużych miast. Zabójczy jest szczególnie smog, który może nawet powodować nowotwory. Na szczęście z pomocą przychodzą innowacyjne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – idealna dla sportowców

Maski przeciwpyłowe to funkcjonalne akcesoria dedykowane mieszkańcom miast, w których odczuwa się poważne skażenie powietrza. Znakomicie spełniają oczekiwania osób, które aktywnie spędzają czas – np. motocyklistów, oraz osób chorujących na alergie. Profesjonalna maseczka przeciwpyłowa filtruje nawet 99,9% zanieczyszczeń, powodując, że swobodne oddychanie staje się niesamowicie proste. Oczyszczanie wdychanego powietrza jest efektywniejsze dzięki aktywnym filtrom węglowym, w które wyposażone są maski. Uprawiasz sport lub żyjesz w wielkim mieście i chcesz jak najlepiej ochronić swoje płuca? Maseczka przeciwpyłowa to produkt dla Ciebie! Zrobiona z neoprenu, wyeliminuje problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – przemyślana konstrukcja

Maseczki przeciwpyłowe chronią nie tylko wyczynowych sportowców. Są rewelacyjne także podczas uprawiania sportów zimowych i wieczornego joggingu. Dlaczego w ostatnich latach stały się tak rozpowszechnione? Problem smogu jest wyjątkowo poważnym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców skupisk miejskich, które szczególnie w miesiącach zimowych są narażone na skażenia. Przyczyną poważnych dolegliwości może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwsmogowe to świetna ochrona przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń. Specjalny kształt sprawia, że użytkowanie masek jest bardzo komfortowe, a dzięki rzepom można regulować ich wielkość. Dodatkowo specjalne zawory powodują, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.