Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Jeśli szukasz drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe wykonują wiele zadań – chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, strzegą przed włamaniem i izolują od szumu dobiegającego z ulicy. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi drewniane wejściowe – trwałość oraz komfort termiczny

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją solidność oraz parametry techniczne od lat cieszą się ogromną popularnością. Naturalny materiał rewelacyjnie się prezentuje i da się go wykończyć na przeróżne sposoby. Odpowiednio wykonane drewniane drzwi wejściowe cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że w domu daje się odczuć komfort cieplny, a zarazem koszty ogrzewania są o wiele niższe. Kupując drzwi do mieszkania warto wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm ewentualnie 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich właściwości – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, dlatego wspaniale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

A może drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe?

Producenci oferują również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są polecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla tych, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, należy skorzystać z oferty producenta, który realizuje indywidualne wzory na zamówienie, a zarazem zapewnia długą gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie wyglądające szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Prócz zalet estetycznych, należy także podkreślić inne atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, skutkiem tego są trudne do wyłamania. Gwarantuje to lokatorom wysokie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne posiadają również wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg drewniany bądź aluminiowy. Żeby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, do ich wytwarzania wykorzystuje się lakiery wysokiej jakości.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]