Polisolokaty

Kancelaria przede wszystkim trudni się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych egzekwowanych na skutek zrezygnowania z polisolokat. Świadczy doradztwo prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i firm. Odzyskiwanie straconych pieniędzy oraz rozwiązanie podpisanej umowy tak, aby ominąć uiszczania opłat likwidacyjnych są o wiele łatwiejsze z pomocą kancelarii.

Polisolokaty

Polisolokata znana też jako polisa inwestycyjna, jest to świadczenie oferowane zainteresowanym jako usługa ubezpieczeniowa, choć w istocie ma charakter przedsiębiorczy – określa się bardzo niską sumę ubezpieczenia tylko by umowa była zgodnie z prawem polisą ubezpieczeniową, a nie inwestycją. Konsultanci finansowi przedstawiają polisolokatę jako bezpieczną inwestycję i z reguły nie informują o wysokim ryzyku, które za sobą niesie. Jak się jednak okazuje, kapitał ulokowany na polisolokatach pracuje nieefektywnie, klient nie zyskuje, a traci. Co więcej, klient nie jest w stanie odebrać zgromadzonych pieniędzy, ponieważ musi wtedy zapłacić tzw. opłaty likwidacyjne, które sięgają nawet 100% zgromadzonej kwoty. Możemy więc wciąż wpłacać regularne składki, pomimo braku zysku lub zerwać umowę o polisolokatę i utracić wszystko.

Co w takiej sytuacji zrobić?

W odzyskaniu opłat likwidacyjnych zainkasowanych przez towarzystwo ubezpieczeniowe przy rozwiązaniu umowy, swoją pomoc oferuje kancelaria. Gwarantuje wszechstronne doradztwo i kompleksową obsługę procesu prawnego w całości, na wszystkich jego etapach. Posiadając bogate doświadczenie, mogą podjąć stosowne kroki i działania, które mają pomóc w osiągnięciu celu. Zarówno w sądzie jak i w przedsądowych negocjacjach reprezentuje swojego klienta. To pomoc prawna najlepszej jakości.