Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Szukasz balonu do wina? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]