Serwetki gastronomiczne – wybierz najwyższą jakość

Zobacz, gdzie kupić serwetki gastronomiczne

Papierowe serwetki to produkty higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej kawiarni, restauracji czy innego lokalu podającego posiłki. Które rodzaje serwetek są najczęściej wybierane? Na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Serwetki papierowe – gdzie się je wykorzystuje?

Serwetki papierowe są stosowane w rozmaitego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez lodziarnie, uniwersyteckie i przedszkolne stołówki, sale bankietowe, kawiarnie, aż po puby. Te jednorazowe artykuły higieniczne są znakomitym zamiennikiem standardowych serwetek wyprodukowanych z materiału, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na kosztach ich czyszczenia i przechowywania. W sprzedaży obecne są różnego typu serwetki papierowe – 1-warstwowe chusteczki do dozowników stosowane w restauracjach samoobsługowych, a także mocne dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie użycia, dzięki czemu bardzo dobrze wypełniają swoje zadanie.

Serwetki gastronomiczne – jaki typ kupić?

Chciałbyś wyposażyć swój lokal gastronomiczny w solidne serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych pojedynczo. Umożliwia to uzyskanie wymiernych oszczędności, zmniejszając jednocześnie ilość wytwarzanych odpadów. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sprzedaży w rozmaitych kolorach do wyboru – są one przeznaczone do restauracji, w których ogromnie ważne jest wywołanie najlepszego wrażenia. Na szczególną wzmiankę zasługują papierowe serwetki marki Tork, które wyróżniają się niezwykłą absorpcją wilgoci oraz trwałością. Serwetki te można nabyć zarówno w wersji pasującej do popularnych dyspenserów na stolik (poziomych oraz pionowych), jak i dyspenserów na bar bądź do zabudowy.

Dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]