Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Hurtownia słoików - wszystko, co jest wam potrzebne, znajdziesz tutaj.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego smakowitego, autorskiego albo zdrowego produktu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc np. w słoiczki i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików – czy warto?

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. ocet, marmolady lub piwo, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar na palety na ogół można liczyć na spory rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania piwa, soków bądź wina) i słoiczki. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 800, 1400, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą także odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoikami i butelkami hurtowo można również kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]