Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Szukasz słoja z kranikiem? Sprawdź superbutelki.pl

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]