Sztuczne rzęsy Lilly Lashes – polecane przez gwiazdy

Sprawdź, gdzie kupić produkty Lilly Lashes

Nie okłamujmy się – dziewczyny na całym świecie pragną o zdrowych i gęstych rzęsach. Z zauważalną zazdrością wpatrujemy się w okładki kolorowych czasopism, na których rządzą celebrytki uwodzące perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewielka ilość dziewcząt może pochwalić się tym przymiotem, z tej przyczyny nierzadko używają sztucznych rzęs. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, sławnej w USA bywalczyni reality show, mogą samodzielnie osiągnąć zbliżony rezultat.

Z czego wytwarza się produkty Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi reklamuje swoim imieniem Lilly Lashes – linię sztucznych rzęs, która jest rozpoznawalna nie tylko w Stanach Zjednoczonych . Produkty tej firmy są dedykowane paniom chcących osiągnąć efekt grubych i dłuższych rzęs. W katalogu Lilly Lashes można znaleźć komplety długich kępek służących do zagęszczania tak górnych, jak i dolnych rzęs, popularne rzęsy na pasku, a także profesjonalne kleje i zalotki. Większość modeli, np. Dubai, London czy Saint Tropez jest produkowana z ludzkiego włosia. Z kolei pozostałe modele z kolekcji Glam (Hollywood, Alina, Make Up) czy Luxury (Sapphire, Divine, Lush) wykonuje się z włosia norki, które jest skrupulatnie wyczesywanego i sterylizowanego. Niezależnie jednak od rodzaju wykorzystanego materiału, rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oko będzie naturalnie się prezentować.

Lilly Lashes – artystki kochają je za wytrzymałość

To, że Lilly Lashes może poszczycić się uznaniem na całym świecie, niewątpliwie nie jest zasługą jedynie łączenia jej z nazwiskiem Lilly Ghalichi. Atutem artykułów tej firmy jest ich wyjątkowa wytrzymałość – wybierając sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc pewność, że będziemy mogli je nałożyć wielokrotnie. Nie bez powodu właśnie akcesoria te docenia i korzysta z nich codziennie wiele znanych kobiet, które uważa się za ikony stylu. Nad Wisłą rzęsy Lilly Lashes można kupić w drogeriach internetowych.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]