Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

Kup tanią drukarkę 3D na https://cadxpert.pl

CadXpert jest jedną z wiodących na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLS, SLA, PolyJet, DMLS i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń marki Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę urządzeń do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D oraz ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF i pozostałe (biokompatybilne, dentystyczne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do profesjonalistów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procedurą druku 3D, potrzebuje omówić ze specjalistami projekt lub możliwości techniczne dowolnego urządzenia z oferty CadXpert, może zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje również kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), pomoc merytoryczne oraz techniczne czy szkolenie w obsłudze kupionych urządzeń.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jakie są koszty narzędzi do druku przestrzennego – skanerów oraz drukarek 3D? Nawet małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w ramach sektorów, takich jak stomatologia, odlewnictwo, motoryzacja oraz medycyna, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor urządzeń do drukowania przestrzennego wciąż się rozwija – wraz z postępem idą innowacyjne technologie oraz rozwiązania, na które kilka lat temu było stać tylko ogromne korporacje. W dzisiejszych czasach – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają również niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są nieustannie modyfikowane i udoskonalane, z miesiąca na miesiąc obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji i zmniejszenie kosztów.

Dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]